ČR - Hlavní město Praha - Praha 9
Praha - Vysočany
Podepisování a zastupování:Sdružení podepisuje a za něj jedná prezident sdružení nebo víceprezident.
Účastníci smlouvy: Seznam členů ustavující valné hromady pod č. 1-153: 1. Sdružení atomobilového průmyslu 2. Kovohutě, sdružený podnik hutnictví neželezných kovů, Praha 3. Agria, akciová společnost, Brno 4. AGROSTROJ, s.p. Pelhřimov 5. ASBESTOS, s.p. Sadská - Zvěřínek 6. BARUM, s.p. Zlín, Zubří 7. Bižuterie, s.p. Jablonec n.N. 8. Blanické strojírny Sellier a Bellot, s.p.Vlašim
9. BONEX, s.p. Teplice 10. BRANO, s.p. Hradec n.Moravicí 11. Brněnské papírny, s.p. Brno 12. BUZULUK, Komárov u Hořovic 13. BYTEX, s.p. Liberec 14. CARBORUNDUM /ELECTRITE spojené závody, Benátky n.Jiz. 15. ČKD Lokomotivka, Praha 16. Státní podnik ČKD Praha - kombinát, závod Trakce 17. DESTA, s.p. Děčín 18. EKOKLIMA, akciová společnost, Milevsko
19. Elektroporcelán Louny, s.p. 20. Elite, s.p. Varnsdorf 21. FERONA, s.p. Praha 22. FEROX, s.p. Děčín 23. Gala, s.p. Prostějov - Kraslice 24. GUMOTEX, s.p. Břeclav 25. HAKI Jílové, s.p. Jílové u Prahy 26. HEDVA, tkalcovny hedvábí s.p. Moravská Třebová 27. HUTNÍ MONTÁŽE, s.p. Ostrava 28. HYDRAULIKA BENEŠOV, s.p. Benešov u Prahy
29. Chemické závody Sokolov, s.p. Sokolov 30. CHIRANA, s.p. Brno 31. IGLA, s.p. České Budějovice 32. INPRO, projektový a inž. dodavatelský podnik, Praha 33. INTERIER, Praha 34. JANKA ZRL Praha, s.p.Praha 35. Jablonecké sklárny, s.p. Desná v Jizerských horách 36. Jihomoravské lignitové doly, Hodonín 37. JITEX, s.p. Písek 38. Kancelářské stroje, obchodní podnik, Praha
39. KAVOZ Karviná, s.p. Karviná 40. Knoflíkářský průmysl, s.p. Žirovnice 41. KOH-I-NOOR, spojené kovoprůmyslové závody, n.p. Praha 42. KOH-I-NOOR, s.p. Bílovec 43. KOLORA, s.p. Semily 44. KOVEX, Hošťálková 45. Kovohutě, s.p. Děčín 46. Kovohutě Mníšek, s.p. Mníšek pod Brdy 47. KOVOHUTĚ S.M.Kirova, s.p. Povrly 48. Kovopodnik, s.p. České Budějovice
49. KOVOPOL, s.p. Police n.Met. 50. KOVOPROJEKTA, Praha, s.p. Praha 51. KOVOSVIT, s.p. Sezimovo Ústí 52. KOVOŠROT, s.p. Praha 53. Královopolská strojírna, s.p. Brno 54. LACHEMA, s.p. Brno 55. Lachema s.p. Brno, Lučební závody VOJ, Kolín 56. LADA, Soběslav 57. LAKTOS, Praha 58. LIAZ, s.p. Jablonec n. Nis.
59. MENET Průhonice, s.p. Průhonice 60. Metra Blansko, s.p. Blansko 61. MIKOV Mikulášovice, s.p. Mikulášovice 62. Minerva Boskovice, s.p. Boskovice 63. MODETA, pletařské závody, s.p. Jihlava 64. MORAVIA Glass, s.p. Kyjov 65. Mosilana, s.p. Brno 66. NORMA, frýdlantské smaltovny, s.p. Frýdlant n.O. 67. Obuvnický průmysl - Svit, s.p. Zlín 68. Oděvní průmysl, s.p. Prostějov
69. ORGATEX, s.p. Hradec Králové 70. ORGWARE, Ostrava 71. ORLICKÉ STROJÍRNY, s.p. Rychnov nad Kněžnou 72. OSAN Praha, obchodní podnik 73. OSINEK, s.p. Kostelec n.Orl. 74. Ostroj, Opava 75. OTAVAN, výroba pracovních a sportovních oděvů, s.p. Třeboň 76. PARTEX, vlnařské závody, Nová Včelnice 77. PERMON, Křivoklát 78. Pleas, pletařské závody, s.p. Havl. Brod
79. Prodejny pletařského průmyslu, obchodně-tech.služby, s.p. Písek 80. PROJEKTA, projektový, inženýrský a konzultační podnik, Praha 81. ŘEMPO, s.p. Praha
83. Severočeské dřevařské závody, s.p. Česká Lípa 84. Sigma Engineering, Olomouc 85. SIGMA, s.p. Lutín 86. SIGMA, s.p. Šumperk - Rapotín 87. Silon, s.p. Planá n.Lužnicí 88. SKLÁRNY KAVALIER, s.p. Sázava 89. SKLO UNION, s.p. Teplice 90. SKLOSTROJ, s.p. Turnov 91. Slévárna ŠKODA, České Budějovice 92. SLOVÁCKÉ STROJÍRNY, s.p. Uherský Brod
93. Spojené kartáčovny, s.p. Pelhřimov 94. Spolek pro chemickou a hutní výrobu, Ústí n.L. 95. SPORT, s.p. Praha 96. STAVOSTROJ, s.p. Nové Město n. Metují 97. STROJPLAST, s.p. Tachov 98. SUKNO, vlnařské závody, s.p. Humpolec 99. ŠKODA, koncern, Plzeň 100. Šmeralovy závody, s.p. Brno 101. Šroubárna, s.p. Žatec 102. TATRA, s.p. kombinát, Kopřivnice
103. TESLA, Praha 104. TESLA, s.p. Brno 105. TESLA ES, koncern Rožnov, Hradec Králové 106. TESLA, s.p. Kolín 107. TESLA, s.p. Přelouč 108. TESLA - Výzkumný ústav přístrojů jaderné techniky, s.p. Přemyšlení 109. TESLA - Výzkumný ústav telekomunikací, Praha 110. TESLA Rožnov, s.p. Rožnov p.Radhoštěm 111. Textilana, s.p. Liberec 112. TONA, s.p. Pečky
113. TOS Čelákovice 114. TOS Hostivař, Praha 115. TOS Hulín 116. TOS Kuřim, s.p. Kuřim 117. TOS Olomouc, s.p. Olomouc 118. TOS VARNSDORF 119. TOS HYDRAULIKA, s.p. Vrchlabí 120. Továrny strojírenské techniky, sdružený podnik, Praha 121. TRIOLA, s.p. Praha 122. TYLEX, továrny krajek a tylu, s.p. Letovice
123. Uničovské strojírny, s.p. Uničov 124. Ústav pro zpracování chemických vláken, s.p. Česká Třebová 125. UTRIN - Ústav technického rozvoje a informací, Praha 126. Vagonka Studénka, k.p. Studénka 127. VÁLCOVNY PLECHU, s.p. Frýdek-Místek 128. VALVETA, továrny na manšestry a samety, s.p. Varnsdorf 129. VERTEX, s.p. Litomyšl 130. VIGONA, s.p. Svitavy 131. VÍTKOVICE, s.p. Ostrava 132. VLNAP - vlnařské závody, s.p. Nejdek
133. Vlněna, s.p. Brno 134. VUTMATIC, akciová společnost, Brno 135. Východočeské chemické závody SYNTHESIA, s.p. Pardubice-Semtín 136. Výzkumný ústav chemických zařízení, s.p. Brno 137. Výzkumný ústav obráběcích strojů a obrábění, Praha 138. Výzkumný ústav oděvní, s.p. Prostějov 139. Výzkumný ústav pletařský, Brno 140. Výzkumný ústav strojírenského spotřebního zboží, Praha 141. Západočeské dřevařské závody, Mariánské Lázně 142. Závody na výrobu vzduchotechnických zařízení, s.p. Milevsko
143. Závody průmyslové automatizace Jinonice, s.p. Praha 144. Závody přesného strojírenství, Zlín 145. Závody silnoproudé elektrotechniky Praha, kombinát, Praha 146. Závody těžkého strojírenství, kombinátní podnik, Třemošnice-Hedvikov 147. Zbrojovka Vsetín, s.p. Vsetín 148. ZVS - Vlárské strojírny, koncernový podnik, Slavičín 149. ZVU HRADEC KRÁLOVÉ, s.p. Hradec Králové 150. Žďárské strojírny a slévárny, Žďár nad Sázavou 151. Železárny a drátovny Bohumín 152. Železárny Julia Fučíka, s.p. Chomutov
153. Železárny Prostějov, s.p. Prostějov
Účastnící smlouvy: Aritma, s.p. Praha Závody elektrotechnických zařízení, s.p. Žamberk Fatra, s.p. Napajedla Orgatex, s.p. Hradec Králové Výzkumný ústav měřící techniky, Brno Elitex, s.p. Červený Kostelec Chirana, s.p. Brno TST - Sdružení výrobců obráběcích strojů /kolektivní člen/ Galex, s.p. Hradec Králové
Pramet, s.p. Šumperk Tokoz, s.p. Žďár n.Sázavou Elektropřístroj, s.p. Praha - Modřany Kablo, s.p. Vrchlabí Inventa, s r.o. Praha Kablo, s.p. Kladno DEZ, Letohrad Keramické a sklářské suroviny, s.p. Karlovy Vary MEZ, s.p. Brno Elektropraga, s.p. Jablonec n.Nisou
MEZ, s.p. Frenštát TESLA, s.p. Praha - Strašnice VUSTE, s.p. Praha Narex, s.p. Praha Tona, s.p. Pečky Cefol, s.p. Dolní Poustevna Ústav pro výzkum a vývoj ekonomiky a řízení, Písek KORAMO, s.p. Kolín Okresní průmyslový podnik, Plzeň Tesla, s.p. Praha - Holešovice
Hamiro, s.p. Příbram Inorga, Praha Chepos - inženýrsko - dodavatelská organizace, s.p. Brno Kablo, s.p. Velké Meziříčí Výzkumný a vývojový ústav stavební, s.p. Praha Jawa, s.p. Týnec nad Sázavou Chirana, OTS, s.p. Praha Cheming, projektová, inženýrská a konzultační organizace, Pardubice Eleko, s.p. Praha Šohaj, s.p. Strážnice
Barumprojekt, s.p. Zlín ZPA, s.p. Ústí n.Labem Vagonka, s.p. Česká Lípa Elitex, s.p. Chrastava Karlovarský porcelán, s.p. Karlovy Vary Silka, s.p. Jablonec n.Nisou Výzkumný ústav vzduchotechniky, Praha Kovofiniš, s.p. Ledeč n.Sázavou Polygrafia, s.p. Praha Železnobrodské sklo, s.p. Železný Brod
TOS, s.p. Svitavy Sdružení výrobců zemědělské techniky /kolektivní člen/ Brno Sdružení dodavatelů investičních celků /kolektivní člen/ Brno Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezka /kolektivní člen/ Brno Výzkumný ústav vlnařský, Brno Elitex, s.p. Kdyně ČKD služby, a.s. Praha Výzkumný ústav matematických strojů, Praha Tramontáž, s.p. Chrudim ČKD, a.s. Kutná Hora
MEZ, s.p. Postřelmov Elektropraga, s.p. Jablonec n.Nisou Polygrafické gremium /kolektivní člen/ Praha Svaz sklářů /kolektivní člen/ Praha Chirana, s.p. Praha Elektroprojekta, s.p. Praha VÚES, s.p. Brno Tesla Rožnov, a.s. Rožnov MEZ, s.p. Náchod Tesla, s.p. Litovel
Závody průmyslové automatizace, s.p. Nový Bor Tesla, s.p. Jablonné n.Orlicí Tesla, s.p. Pardubice ČKD Racionalizace, a.s. Praha Škoda, a.s. Praha Trexim, s.p. Zlín Tesla, Výzkumný ústav pro sdělovací techniku A.S.Popova, Praha CAPA, a.s. poradenská agentura, Praha ČKD Hronov, a.s. Hronov Vývojová a provozní základna, a.s. Praha
Kovolit, a.s. Modřice Výzkumný ústav zdravotnické techniky, s.p. Brno ZPA, s.p. Brno
Zájmové sdružení Svaz průmyslu ČR se dle ust. par. 766 odst. 1 obchodního zákona ve vazbě na par. 69 obchodního zákona vymazává bez likvidace z obchodního rejstříku. Právním nástupcem je Svaz průmyslu ČR, který je evidován u Ministerstva vnitra, IČ 00536211 podle zákona č. 83/1990 Sb. pod čj. VSC/1-10 327/92-E.
bydliště: Milevsko
bydliště: Praha - Michle
bydliště: Prostějov
bydliště: Vendryně
bydliště: Slaný
bydliště: Praha - Vokovice
bydliště: Louňovice
bydliště: Karlovy Vary - Stará Role
bydliště: Mladá Boleslav - Čejetice
bydliště: Praha - Břevnov
bydliště: Branka u Opavy
bydliště: Praha - Dolní Počernice
bydliště: Psáry
bydliště: Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
bydliště: Varnsdorf
bydliště: Děčín - Děčín IX-Bynov
bydliště: Brno - Komín
bydliště: Praha - Vinohrady
bydliště: Praha - Bohnice
Ing. Jiří BERAN - Praha - Libeň
Mgr. Hana MARTINKOVÁ - Praha - Libeň
David VYLEŤAL - Praha - Vysočany
HYPOINVEST CS, s.r.o. - Praha - Libeň
ALOE spol. s r. o. - Praha - Prosek
Petr Purger - Praha - Vysočany
Jan RICHTER - Praha - Střížkov
Praga Omnitrade, s.r.o. v likvidaci - Praha - Vysočany
MDDR. Maxim Komlev - Praha - Libeň
Tetyana Preobrazhenska - Praha - Hrdlořezy
Nadace DILIA - Praha - Vysočany
Bc. Hana Harcová - Praha - Prosek
EAST TRADE LIMITED, s.r.o. - Praha - Libeň
Kateřina Bergerová - Praha - Vysočany
BAC spol.s.r.o. - Praha - Prosek
Informace o společnosti Svaz průmyslu a dopravy České republiky, IČ 00536211, Praha 9. Výpis ze živnostenského rejstříku, výpis z obchodního rejstříku, základní kapitál, společníci.